.

.

Кембриџ Силверсмитс Виножито Фацетиран коктел Шакер

Кембриџ Силверсмитс Виножито Фацетиран коктел Шакер

оценки:

DEN 0.33
Од стока
Достапно.

Одликувајќи се со полирано виножито и фацетирана завршница, овој коктел шејкер има капак за докажување на протекување и ажурирано современо чувство за кој било дом. Одликувајќи се со полирано виножито и фацетирана завршница, овој коктел шејкер има капак за докажување на протекување и ажурирано современо чувство за кој било дом.

За производот

Купувачите избираат и