.

.

Каплан, метална метална тркалезна трпезарија, масло од овесна каша, нанесува бронза - столици за маса и вртење

Каплан, метална метална тркалезна трпезарија, масло од овесна каша, нанесува бронза - столици за маса и вртење

оценки:

DEN 0.67
Од стока
Достапно.

Соберете се за забавен и модерен оброк на отворено со сетот за трпезарии Каплан 5 парчиња. Конструиран од цврст челик, овој сет има тркалезна маса со скратен дизајн и четири столчиња за вртење. Секое столче покажува удобни перничиња и перничиња за седишта плус класичен дизајн на X-назад и вртење од 360 степени. Стандардната дупка за чадор на табелата ќе ви овозможи да додадете малку сенка кога јадете во жежок летен ден. Едноставен и зачудувачки, сетот за јадење Каплан 5 парчиња ќе биде добредојден додаток на вашата забава на отворено. Конструиран од здрав челик отпорен на временски услови. Бронзена завршница со нафта. Овес за перница од овесна каша.

За производот

Купувачите избираат и