.

.

Мало starвезда органско момче чисто органски мек памук термички нозе со спиење 'n игра пижами

Мало starвезда органско момче чисто органски мек памук термички нозе со спиење 'n игра пижами

оценки:

DEN 243.04
Од стока
Достапно.

Чиста органска : еко-пријателска, природна завршница за супер мекост и помалку намалување. Екстра нежна за кожата на бебето. Направено со 100% сертифициран памук. Етички произведен во фер трговија, одржлив и транспарентен синџир на снабдување. Производствени капацитети без џемпери. Еко-пријателски : чист органски памук одгледуван и преработен без употреба на груби хемикалии или бои, произведени во објект овластен ОЕКО-Текс. Пријателски за бебиња : Наменето за лесни и исклучени и брзи промени во пелена, помалку смалување, етикета без обележја, ја гребете нежната кожа на вашето бебе. Достапно во целосна должина ykk патент со патент чувар и табулатор за да се заштити од стискање и гребење. Стилот со нозе ги задржува нозете на вашето бебе топло и тостично, со нашата најмеки термички памучни ткаенини за удобна добра ноќ? Безбедносно зашивање на квалитетот во внатрешноста на подножјето ги штити прстите од лабавите навои. Носете сами за време на ладното време или облечете се слоевити за дополнителна топлина. Чиста органска : еко-пријателска, природна завршница за супер мекост и помалку намалување. Екстра нежна за кожата на бебето. Направено со 100% сертифициран памук. Етички произведен во фер трговија, одржлив и транспарентен синџир на снабдување. Производствени капацитети без џемпери. Еко-пријателски : чист органски памук одгледуван и преработен без употреба на груби хемикалии или бои, произведени во објект овластен ОЕКО-Текс. Пријателски за бебиња : Наменето за лесни и исклучени и брзи промени во пелена, помалку смалување, етикета без обележја, ја гребете нежната кожа на вашето бебе. Достапно во целосна должина ykk патент со патент чувар и табулатор за да се заштити од стискање и гребење. Стилот со нозе ги задржува нозете на вашето бебе топло и тостично, со нашата најмеки термички памучни ткаенини за удобна добра ноќ? . Функционално : Зашивањето за безбедност на квалитетот во внатрешноста на подножјето ги штити прстите од лабавите навои. Носете сами за време на ладното време или облечете се слоевити за дополнителна топлина.

За производот

Купувачите избираат и