.

.

Чудо нација момчиња Feelin jawsome маица со кратки ракави, големини 4- & хаски

Чудо нација момчиња Feelin jawsome маица со кратки ракави, големини 4- & хаски

оценки:

DEN 134.08
Од стока
Достапно.

Графички маици на чудо нација додаваат забавен и возбудлив пресврт на неговите секојдневни облеки со прекрасна графика и супер-мека ткаенина. Пар со чудо нација повлекувачки фармерки или пријатни џогери за целодневна удобност и кул стил. Екипаж. Кратки ракави. Графички принт од предната страна. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Графички маици за момчиња од Wonder Nation.

За производот

Купувачите избираат и