.

.

Чудата на женските патики во Дахлија

Чудата на женските патики во Дахлија

оценки:

DEN 0.67
Од стока
Достапно.

Изградба на изглед од земја нагоре со патиките на Судот Дахлија од В. Вондер. Оваа јасна патика го надополнува секој стил со чист изглед. Исклучиво на. Затворање на чипка. Перничена мида. Заден панел на контраст. Потпис Ц. Чудо за зашилување на логото. Рачно изработено горно; гумена надворешна плоча. Избришете чиста. Увезени. Судски патики за жени од В. Вондер. Истражете го шарениот, шик и модерен свет на C. Wonder. Откријте паметни, софистицирани и без напорни стилови за работа и играјте… Погледнете го чудото за сето тоа.

За производот

Купувачите избираат и