.

.

& T BlackBerry Q Charger Брз микро USB 2. Кабелски комплет од IXIR -

& T BlackBerry Q Charger Брз микро USB 2. Кабелски комплет од IXIR -

оценки:

DEN 383.84
Од стока
Достапно.

Компатибилни уреди : Работи со адаптивно брзо полнење (AFC) компатибилни уреди. IXIR производите доаѓаат со гаранција за замена на живот.0 за уреди го поврзува вашиот телефон со вашиот компјутер за полнење и синхронизација на податоци. 100-220 V напон, погоден за американските и светските електрични стандарди. Ве молиме контактирајте со нашата услуга за клиенти за да добиете замена или поврат. Автоматски престанува со полнење кога капацитетот на батеријата е полн за да се обезбеди безбедност на вашиот уред и долг живот. Truwire Combo Charger Поставете ги сите други не-брзи уреди, телефони и таблети кои користат микро-USB, со нивната нормална брзина . После тоа, ние нудиме гаранција за враќање на живот и за враќање на дефектите на производителот. Работи со адаптивно брзо полнење (AFC) компатибилни уреди кои ги синхронизираат и пренесуваат датотеките преку кабел за податоци за микро-USB.

За производот

Купувачите избираат и