.

.

Women'sенски плус-големина со една рамо со една рамона Бела Флорал Руфл костим за капење

Women'sенски плус-големина со една рамо со една рамона Бела Флорал Руфл костим за капење

оценки:

DEN 3.33
Од стока
Достапно.

Овој пат и Тру, асиметричниот врв на пливање на земјоделски култури е опфатен со шарениот цветен принт Бела, заземјен со богата црна боја. Овој врвен култура со едно рамо е на тренд со предна и задна црта и отстранлив каиш на другото рамо. Додадете во вашата гардероба за пливање за капење, облечете со летни здолништа и шорцеви. Оваа Bralette за пливање на Верситл е подготвен за сите ваши авантури за пливање. Време и ви. 82% најлон 18% спандекс најлон Трикот. Акцент на розова глам во боја Овој богат црна основана бела цветна печатена култура. Асиметричен стил на рамо. Руфл фруна пред и назад. Целосен, печатен грб. Зашиени чаши од градник. Отстранлив ремен на рамото. Измешајте и совпаѓајте се со другите раздвојувања на пливањето. Машинско миење ладно.

За производот

Купувачите избираат и