.

.

Мебел за мачки со миленичиња Фурхавен

Мебел за мачки со миленичиња Фурхавен

оценки:

DEN 479.84
Од стока
Достапно.

Мека чувствувана добрина! Компресираниот почувствуван кревет е формиран со мувла со рака за да создаде забавни, ангажирани форми за вас и вашето домашно милениче да уживате! Дебела и пријатна ткаенина со чувство обезбедува супериорна изолациска удобност и топлина. Одлична апсорпција на звук и изолација за тивко, мирно повлекување (зарем не сакате да ползите и таму?). Еластична, мека синтетичка волна ткаенина е не-пролетана и лесна за чистење. Зиперски дизајн за лесно складирање и испорака. Лесно е да се земе заедно кога се качувате или посетувате "Баба "! Лесно собрание! Едноставно поставете ги патентите и патентите за да создадете непосредно скривање за вашето домашно милениче. Сакате да го одржувате кул? Извадете го аспираторот (или предниот дел) и претворете го во отворен горен кревет за вашето домашно милениче. Упатства за грижа : За најдобри резултати, третирајте ги сите дамки и хаос што е можно побрзо. Редовно исчистете со четка за леќа, мека четка за влакната или вакуум за да ги отстраните косата и другите остатоци. Миење на рацете извалкани области користејќи благ сапун. Воздух сув. Не користете предупредувања за белило. Производство : Овој производ не доаѓа со перница. Варијациите во бојата, гребените и скулптурата се природно се случуваат во процесот на фелтирање и не влијаат на уживањето на миленичето на производите : Heather Greylight Pinkheather Lagoondimensions : Getter - 19 "x 15 " x 9,5 "Отворање - 8 " W x W x 6 "H Компресиран почувствуван кревет е формиран со мувла со рака . Дебела и пријатна чувствувана ткаенина обезбедува супериорна изолациска удобност и топлина. Пролевање и лесен за чистење . патент дизајн за лесно складирање и патување.

За производот

Купувачите избираат и