.

.

килим на ретро област

килим на ретро област

оценки:

DEN 1007.52
Од стока
Достапно.

Овој апстрактен килим е направен од синтетички материјали, што го прави исклучително издржлив и удобен. Овој килим ќе додаде возбудлив поп и совршено комплимент современ декор. Овој апстрактен килим е направен од синтетички материјали, што го прави исклучително издржлив и удобен. Овој килим ќе додаде возбудлив поп и совршено комплимент современ декор.

За производот

Купувачите избираат и