.

.

Полици со декор за домашно полици 36 9 Сликата за слика длабоко полица за полици за дрво, црна полица, црна

Полици со декор за домашно полици 36 9 Сликата за слика длабоко полица за полици за дрво, црна полица, црна

оценки:

DEN 1119.84
Од стока
Достапно.

Полици на полици со црна длабока слика на полиците во 24 "и 36" со длабочина од 9 "обезбедува многу простор за прикажување и складирање. Овие полици ќе бидат совршени за домашна канцеларија, кујна, детски простор или која било просторија на која му треба дополнително складирање. Создадете свој wallид на галеријата со повеќе од една полица за слика што можете лесно да ги промените и да обезбедите слики. Прикажете колекционерски производи, награди или декор за да додадете личен допир на стил или дизајн во вашиот дом. Вклучен е квалитетен хардвер. Единствениот дизајниран метод за инсталација ја прави полицата цврста и лесна за инсталирање. Подсадите се монтираат низ задниот дел користејќи претходно дупчат дупки со прицврстени метални загради. Лесно инсталирање - сите потребни хардвер за инсталација на единици за полици и инструкции за инсталација се вклучени внатре. Капацитет - Капацитетот на оптоварувањето на полицата поставен на wallидот е 17 фунти. Модерна и издржлива - MDF материјална конструкција и одлична за wallидни украси и складирање на плакари или бања. Декоративни - Совршен за домашна канцеларија, кујна, детски простор, семејна соба; Дури и додадете корпи за полиците. Дизајн - Полка за длабока полица. Боја на полица - црна. Вклучени се сидра на EZ - едноставни и безбедни со сидра EZ . Брз и лесен за инсталирање. Тип на монтирање - монтиран со wallидови. Број на полици - 1. Материјал - МДФ дрво. Тип на полици - Полка за лебдечки. Препорачана локација - затворен. Стил на декор - крајбрежен, урбан, современ. Број на точка - 9605040 E.

За производот

Купувачите избираат и