.

.

Pantssaver Custom Fit Car Clone Dath Mats For Toyota FJ Cruiser 2014, компјутер, целата заштита на времето за возила, пластика отпорна на временски услови, тен, тен

Pantssaver Custom Fit Car Clone Dath Mats For Toyota FJ Cruiser 2014, компјутер, целата заштита на времето

оценки:

DEN 2.00
Од стока
Достапно.

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под кат постави за Toyota FJ Cruiser 2014 : Дизајнирано прилагодено вклопете ги сложените контури и површини на подот на вашето возило. Панталони заштеда за прилагодено вклопување во автомобили ќе го заштити вашиот внатрешен тепих и ќе помогне да се задржат длабоките жлебови во вода, снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) Вода и лесно бришете или исплакнете или исплакнете чиста. CUSTOM FIT : Your car mat are cut in order to fit the exact layout of your TOYOTA FJ CRUISER floor so they install in seconds with no screws, bolts, fasteners, or tools required. PROTECT YOUR CAR AND CLOTHING : Deep grooves channel water, Снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) од кал и лесно избришете или исплакнете чисто . супериорни сите временски перформанси автомобили со автомобили : направени од нетоксични, отпорни на временски услови временски услови Рециклирани ПВЦ, БПА без панталони душеци се водоотпорни и без мирис дури и во екстремно време и ја одржуваат флексибилноста и издржливоста до минус 76â ° F (-60â ° C) . Не-лизгање Дизајн : Флексибилни грицки го зафаќаат подот за да го задржат мат место без оштетување на вашето возило тепих . направено во Северна Америка : Гордо произведен во Канада од страна на членовите на Обединетите челични работници (USW Local 1-500) и поддржан од гаранција за живот за вашиот мир на умот . одговара на Изберете : 2014 Toyota FJ Cruiser И повеќе - додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

За производот

Купувачите избираат и