.

.

Уникатни поволни цени вештачко водно растение за резервоари за риби за рибини декор зелени 11,81 “

Уникатни поволни цени вештачко водно растение за резервоари за риби за рибини декор зелени 11,81 “

оценки:

DEN 0.33
Од стока
Достапно.

Карактеристики : Обезбедува прекрасна декорација за вашиот аквариум, исто така е добро место за скривање за риба што додава дополнителна забава за игра. Направено од квалитетен материјал, нема штета на риба, печење, не-опаѓачки, ослободени од 'рѓа и гниење, нема да загадува вода. На овие вештачки растенија не им треба осветлување, хранливи подлоги или јаглерод диоксид, лесен за одржување. Погодно за декорација на резервоарот за риби, украс за домови, хотел, места за состаноци, итн. Ве молиме Забележете : Прво користете предлог : Ве молиме исплакнете и впијте го растението во вода 15-30 минути, да ја опуштите ткаенината и да им дадете уште пореален изглед. Совети за чистење : Пренесете ги растенијата од аквариум во чист сад, исплакнете во чиста вода, извадете ги наслагите со мека четка, суви преку ноќ, направете ги да изгледаат добро како нови. Никогаш не користете сапун или детергент при чистење. Грешката од 1-2 см може да постои поради рачни мерења, ве молиме, разберете. Ве молиме, потврдете ја големината на производот и големината на резервоарот за риба пред да купите. Единствени поволни цени 3 парчиња вештачко водно растение за резервоари за рибини Растенија декор зелена 11.81 "Име на производ : вештачко водно растение. Материјал : пластика. Боја : Зелена. Ширина : 18 см / 7.09". Висина : 30см / 11.81 ". Основна должина : 4,5 см / 1,77". Список на пакети : 3 парчиња вештачко водни растенија.

За производот

Купувачите избираат и