.

.

Diamенски дијамант на Викторија К, исечен со врежани станови на Балерина Балерина

Diamенски дијамант на Викторија К, исечен со врежани станови на Балерина Балерина

оценки:

DEN 367.84
Од стока
Достапно.

Еден пар Diamенски дијамант на Викторија К, исечен со врежани станови на балерина, нуди комбинација на удобност и стил. Гумениот ѓон додава стабилност. Овој трендовски елегантен и шик изглед носи добро во секое време преку денот или ноќта надвор во градот. Елегантен пар станови на Викторија К додаваат талент во вашата секојдневна гардероба. Diamенскиот дијамант на Викторија К се исече со врежани станови на балерина. Цврст лак низ предниот дел. 100% гумен ѓон. Удобно стапало. Користете мека крпа за чистење.

За производот

Купувачите избираат и