.

.

Карирани шорцеви на бебето момчиња

Карирани шорцеви на бебето момчиња

оценки:

DEN 1.00
Од стока
Достапно.

Додадете малку класичен стил на случајната гардероба на вашето малечко со карирани шорцеви на овие момчиња од Гаранимали. Тие се изработени од мек 100% памук со цврста ткаена измислица и имаат убава карирана шема отпечатена низ целиот свет. Овие шорцеви имаат стил без проблеми со покриена еластична лента за половината, така што нема да мора да се грижите за негодување со копчиња или патенти кога чеша да оди на неговата последна авантура. Достапни во разновидни бои, овие карирани шорцеви ќе го задржат да се чувствува удобно и да изгледа одлично додека тој ужива во плеј -када или легнува дома на топол ден. Карирани шорцеви на Гаранималс Бебе момчиња : 100% памук. Шорцеви. Ткаена измислица. Сеопфатна карирана шема. Покриена еластична лента за половината. Две faux предни џебови. Faux лета. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, средно железо.

За производот

Купувачите избираат и