.

.

Момчињата на елените на момчињата Бентон rуниор Вингтип Оксфорд црна сива кожа од фау 5. М.

Момчињата на елените на момчињата Бентон rуниор Вингтип Оксфорд црна сива кожа од фау 5. М.

оценки:

DEN 1.33
Од стока
Достапно.

Младите можат гордо да го покажат своето уникатно чувство за стил со елените на Бентон rуниор Вингтип Оксфорд. Оваа чипка на Оксфорд е подобрена со детали за крилото, кој нуди класичен изглед, додека исечената EVA insole им дава на растечките нозе прекрасна удобност на патики. Елените Стагс прави чевли уште од 1929 година. Ние сме семејство за чевли од 3 -та генерација и стои зад нашите производи 100% . Ако некогаш имате проблем со чевлите, знајте дека сме посветени на тоа да го направиме правилно . разноврсен стил : богатите синтетички горе со Wingtip Brogueing му нуди на вашето дете класичен изглед соодветно за формални настани како свадби, додека модерната патики слични Дното го прави Бентон rуниор чевли за секој ден . удобно цел ден : исечениот чорап Ева Интол е ублажен за дополнителна удобност. Класичниот стил на чипка во Оксфорд Брог, овозможува безбедно и прилагодливо вклопување . издржливост : флексибилната и издржлива надворешна плоча на TPR ќе се чувствува како нивниот омилен пар патики.

За производот

Купувачите избираат и