.

.

Организаторите на фиоките за тесни челични мрежи, сет од 2, 3 9 и 3 12

Организаторите на фиоките за тесни челични мрежи, сет од 2, 3 9 и 3 12

оценки:

DEN 639.20
Од стока
Достапно.

Помогнете да му дадете нарачка во вашиот дом со организаторот на фиоки за тесни челични мрежи. Комплетот вклучува еден организатор од 3 "x 9 " и еден организатор на 3 "x 12" кои се совршени за прибор за прибор, кујнски прибор, други мали предмети и повеќе каде и да се поставени. Изработена од стилски трајна челична мрежа со сребрена завршница, овие организатори се изградени за долг живот на организирање на која било фиока. Овие организатори имаат иновативен систем за заклучување што ви овозможува да поврзете повеќе организатори заедно за да создадете кохезивна организациска единица. Со отпорни на слајд гумени стапала за да ги спречат организаторите да не се префрлаат во фиоката, организаторот на фиоките на тесните челични мрежи е одличен за секоја кујна, дом, канцеларија и каде и да е потребна повеќе нарачка и организација. · Издржлива конструкција на челични мрежи за долг живот на сигурна организација на фиоки · Сребрена завршница мешавини убаво со буквално секој стил на внатрешни работи на фиоки · Идеално за чување на прибор за прибор, кујнски прибор и повеќе заедно во една фиока · Функција на иновативен систем за заклучување кој дозволува повеќе организатор на организатор кој дозволува повеќе организатор на организаторот што дозволува повеќе организатор на организаторот што овозможува повеќе организатор Да се ​​поврзе и формира една кохезивна организација за организирање · Организаторот има гумени стапала отпорни на слајд за да ги задржи организаторите да не се префрлаат во фиоката · вклучува еден 3 "x 9" и еден организатор на фиоки 3 "x 12".

За производот

Купувачите избираат и