.

.

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

оценки:

DEN 0.67
Од стока
Достапно.

Време на одмор мини сиво декоративно дрво, 13 внатре. Темно сива боја го олеснува мешањето со постојниот декор. Додадете го во вашата мантија, централен дел за трпезариска маса или каде и да сакате да додадете расположи за одмор. Тркалезната база го олеснува поставувањето скоро каде било. Златната основа додава елегантен допир. Мерки 13 во високи. Пар со други украси и додатоци за време на одмор.

За производот

Купувачите избираат и