.

.

Кошула со брчки со долг ракав на мажи

Кошула со брчки со долг ракав на мажи

оценки:

DEN 565.28
Од стока
Достапно.

Оваа маичка со долги ракави на Wrangler Classic Classic Fit Claid е совршен главен дел за секој човек. Завршувањето на отпорот на брчки го прави ова совршена кошула за миење и абење за секоја пригода, обична или поформална. Долга ракав со брчки на брчки на Wrangler Mens : 60% памук, 40% полиестер. 1 џеб. Долги ракави. Предните затворања на копчето. Кошула полите. Една година гаранција. Машинско миење.

За производот

Купувачите избираат и