.

.

iPad Pro 11 Case-Case Case Portfolio Fore Chape Portfolio за Apple iPad Pro со преклопување автоматско покривање на будење и вграден штанд со повеќе агол

iPad Pro 11 Case-Case Case Portfolio Fore Chape Portfolio за Apple iPad Pro со преклопување автоматско покривање

оценки:

DEN 578.40
Од стока
Достапно.

Едноставно во дизајнот, но сепак структурно звук, нашиот случај со кожа од бикаст ќе понуди трајна заштита. Нашиот случај беше направен да биде совршено вклопување, дизајниран специјално за Apple i Pad Pro 2018 11 инчи. Нашиот совршен дизајн за вклопување значи дека вашиот уред ќе има пристап до сите пристаништа и функционалност, без да мора да ја соблекувате обвивката. Покрај силната надворешна заштита, можете да бидете сигурни дека вашиот уред ќе биде и внатрешно безбеден. Внатрешноста беше направена да биде мека перница за вашиот уред, спречувајќи модринки и гребнатини додека ја обезбедувате таблетата во случајот. Случајот има удобна функционалност на штандот за леснотија на гледање на видео, пишување или читање. Стилски, функционален и модерен; Добијте ја заштитата што ја заслужува вашата i Pad Pro 2018 денес! Портфолио за таблети за носење со режим на штанд и спиење. Конкретно направен за i Pad Pro 11 ". Заштитете го вашиот уред од испакнатини, шокови и гребнатини. Повеќекратни линии на агол на гледање на стенд за совршена практичност за гледање. Направено со траен и премија за премија од кожа отпорен на вода. Носете го и заштитете го вашиот уред во овој стилски и Функционален случај.

За производот

Купувачите избираат и