.

.

Потпис од Леви Штраус и Ко. Машки автентични фармерки со директно вклопување

Потпис од Леви Штраус и Ко. Машки автентични фармерки со директно вклопување

оценки:

DEN 383.68
Од стока
Достапно.

Оригиналните детали и ткаенината инспирирана од гроздобер се среќаваат современи материјали и миења во потпис од Леви Строс и Ко. Машки автентични фармерки со директно вклопување. Тие имаат малку поголем пораст, класичен стајлинг со 5 џеб и редовно вклопување низ седиштето, со права нога надолу кон полите. Мекиот, удобен флекс тексас се протега и се движи со вас, но нема да се протега. Врвот со омилената маичка или кошула со јаки, и добро сте да одите. Потпис од Леви Штраус и Ко. Машки автентични фармерки со директно вклопување 73% памук, 26% полиестер, 1% еластан. Тексас. Флекс. Редовно вклопување. Директно отворање на нозете. Низок пораст. Поштенски лета. Стајлинг со 5 џеб. Машинско миење.

За производот

Купувачите избираат и