.

.

Geat Gear Reasted Cafe Cafe Anti-Fatigue Gelness Comfort Comfort Chef Mat

Geat Gear Reasted Cafe Cafe Anti-Fatigue Gelness Comfort Comfort Chef Mat

оценки:

DEN 543.84
Од стока
Достапно.

Чудесните дизајни во комбинација со исклучителната удобност на технологијата за гел на bouncecomfation, ќе обезбедат континуирано олеснување додека работите. Geat Gear Reasted Cafe Cafe Anti-Fatigue Gelness Comfort Comfort Chef Mat : Whimsical дизајни во комбинација со исклучителна удобност на технологијата за гел на bouncecomfation, ќе обезбеди континуирано олеснување додека работите. Анти-матичните душеци промовираат подобро држење на телото, циркулацијата и климатизацијата на мускулите. Вклучува една кујна душек од 18 "x 30" или една 20 "x 32". Секоја мат има површина што не се лизга и не-лизгање на дното за дополнителна безбедност и стабилност. Заболените, анти-патувачки рабови ја завршуваат секоја мат со елегантен изглед. 100 проценти ПВЦ. Увезени.

За производот

Купувачите избираат и