.

.

Mossy Oak Arrowood Black Men Performance Pullover Hoodie со вратот Gaiter 2xl

Mossy Oak Arrowood Black Men Performance Pullover Hoodie со вратот Gaiter 2xl

оценки:

DEN 3.33
Од стока
Достапно.

Mossy Oak Arrowood Black Men Performance Pullover Hoodie со вратот на вратот е задолжително за вашиот следен ден на лов или на отворено. Падот на опашката од кошулата обезбедува дополнителна покриеност што ви треба и вградениот врат на вратот е одличен за додадена топлина и прикривање. Вградената технологија за намалување на мирисот го спречува растот на бактериите што предизвикуваат мирис ви овозможуваат да останете сигурни дури и кога ветрот ќе се собере. Носете го ова The Mossy Oak Arrowood Black Men Perform Pullover Hoodie со вратот на вратот за следниот лов, пешачење, излегување во семејството или кој било ладен ден. Mossy Oak Arrowood Black Men Performance Pullover Hoodie со вратот на вратот : WILKING. Вградена технологија за намалување на мирисот за да се спречи растот на бактериите што предизвикуваат мирис. Антимикробна и џебна торба за дишење. Еластични пилиња. Вграден обврзник на вратот и ракав. Падна опашка од кошула за дополнително покритие.

За производот

Купувачите избираат и