.

.

Дизни Ајде да одиме на Мики Маус безбеден-ме лагер за креветчиња

Дизни Ајде да одиме на Мики Маус безбеден-ме лагер за креветчиња

оценки:

DEN 1.00
Од стока
Достапно.

Дизни Ајде да одиме на Мики Безбеден мегер за креветчиња е стилски сив шевронски принт кој координира со колекцијата за постелнина за расадници „Ајде Мики“. Се одликува со лесен за инсталирање, четири парчиња дизајн. Лагер помага да се чуваат рацете и нозете безбедни во креветчињата во креветчиња и гарантира дека нема да има повеќе испуштени или изгубени цуцли и други предмети. Дизајнот на мрежа го одржува бебето поладно во потопли температури. Дизни, ајде да одиме на Мики Маус Secure-Me Crib Liner : 4 одделни делови за вклопување. Врски на горниот и дното за да се обезбедат шини со креветчиња. 2 Кратки делови мерка : 26,5 "x 10" секоја. 2 Долги делови Мерка : 50,5 "x 10" секоја. Ткаенина : 100 проценти полиестер. Упатства за нега : миење на рацете одделно во ладна вода; Користете само белило што не е хлор кога е потребно; линија суво; Не железо; Не исушете чисто. Увезени. Кликнете овде за повеќе информации за безбеден сон. Прашања за потсетување на производи? Предметите што се дел од отповикување се отстранети од страницата и веќе не се достапни за купување. Овие предмети вклучуваат само предмети, а не оние на продавачите на пазарот. Клиентите кои купиле потсетена ставка ќе бидат известени по е -пошта или со писмо испратено на адресата дадена за време на купувањето. За целосни информации за потсетување, одете на потсетување.

За производот

Купувачите избираат и