.

.

Tunенски екипаж на екипажот со долга ракав со странични патенти со странични патенти

Tunенски екипаж на екипажот со долга ракав со странични патенти со странични патенти

оценки:

DEN 2.67
Од стока
Достапно.

Дозволете ја оваа отоманска туника на Avia, со патенти, ве однесе од тренингот до викенд. Фрли го овој прекрасен екипаж над вашето омилено активни градници и хеланки дуо за симпатичен и обичен изглед. Овој џемпер има патенти со патент од ваша страна со ласкаво високо-ниско полите што додава удобност и функционалност. Вие ќе бидете на работ на модата, но сепак ќе бидете скромни. Бидете сигурни да ја спарите оваа отоманска туника на жените во Авија со патенти со омилениот леб на Авиа или џогер. Бидете подготвени за вашата најпопуларна облека оваа сезона, ќе го сакате ова во секој материјал во боја : 90% полиестер/10% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Карактеристики : странични парчиња со патент; високо-ниско полите; без ознака за удобност. Отоманска туника за жени во Авиа.

За производот

Купувачите избираат и