.

.

Женско здолниште со моливи

Женско здолниште со моливи

оценки:

DEN 2.67
Од стока
Достапно.

Овој молив за жени на Georgeорџ е совршен додаток на гардеробата на секоја работна жена. Влијанието на здолништето со моливи е ласкаво и може да се носи во канцеларијата или надвор со девојчињата. Скриениот патент на грбот го одржува овој фустан елегантен и практичен. Спарете го со станови или клинови и лесно пренесете го во ноќна ноќ. Georgeорџ женски молив здолниште : 73% полиестер/23% рајон/4% спандекс. Назад скриен патент. Широк опседен половината. Здолниште со моливи. Опремени. Машинско миење ладно.

За производот

Купувачите избираат и