.

.

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Здраво есен карирана графичка уметничка галерија со тиква, завиткана од платно печатење wallидна уметност, дизајн од Пол Брент

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Здраво есен карирана графичка уметничка галерија со тиква, завиткана од платно печатење wallидна

оценки:

DEN 2.67
Од стока
Достапно.

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 40 инчи. Затегнати големини на платно вклучуваат стандард : 16 x 1,5 x 20 големи : 20 x 1,5 x 30 x -во -во -голем : 30 x 1,5 x 40 преголема : 36 x 1,5 x 48. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : пикап камион; Камион; Возило; Карирани, тикви, есен, сезонски. Дизајн од Пол Брент.

За производот

Купувачите избираат и