.

.

Ournourneуни колекција женски рорени на отворено плоштад пети -пети сандали

Ournourneуни колекција женски рорени на отворено плоштад пети -пети сандали

оценки:

DEN 272.00
Од стока
Достапно.

Ултра-семек изглед дизајниран да непречено преминување од ден во ноќ. Колекцијата Lorenna By Journee е лизгачка силуета во форма со плетена ткаенина, наредени со подножје. Пети во форма на квадрат и покриена блок потпетица го завршуваат изгледот. Во колекцијата Journee, нашите стилови на пумпа ќе ве пуштат од забавна ноќ надвор со девојките да се возвраќаат и да се релаксираат на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : Отворено. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : ткаенина. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . сандали. Секојдневен.

За производот

Купувачите избираат и