.

.

Основачки татковци кафе сингл сервис чаши француска ванила, 0. мл

Основачки татковци кафе сингл сервис чаши француска ванила, 0. мл

оценки:

DEN 239.84
Од стока
Достапно.

Основачките татковци единечни чаши за кафе се направени од 100 проценти грав Арабика од сите региони во светот. Француското печење е мек, чаден вкус, интензивно богат, но секогаш мазен. Класичното средно печено кафе има кадифено тело. Неговата слатка и кремаста суштина на ванила создава луксузно искуство. Вертикално интегрираната состојба на технологијата за печење и пакување обезбедува постојано свежа шолја кафе. Патентираната технологија за слабост практично ги елиминира кафето во вашата чаша. Тој е еден од трите единечни сервиси во Соединетите Држави со оценка "Одличен ". Француското кафе од ванила е за употреба во сите системи за приготвување на чаши за кафе, вклучително и Keurig 2.0. Педесет проценти од профитот се донираат на американските воени семејства. Основачки татковци кафе француски ванила средно печено едно сервирање чаши за кафе : слатко и кремасто кафе од ванила. 100% арабика зрна кафе, се набавени на глобално ниво. Вертикално интегрирана технологија за пакување. Практично нема кафе во чаша. 1 од 3 печење со „одличен“ рејтинг. За употреба во сите системи за подготовка на единечни сервиси, вклучувајќи го Keurig 2.0. 50% од профитот ги поддржуваат американските воени семејства. 0,35 мл, 36 чаши за брои.

За производот

Купувачите избираат и