.

.

Златен пети, мажи за возрасни, класична контрола на екипажот за контрола на влагата, големини 10-12

Златен пети, мажи за возрасни, класична контрола на екипажот за контрола на влагата, големини 10-12

оценки:

DEN 2.33
Од стока
Достапно.

Голдто е стандард на квалитет во чорапите од 1934 година кога е основана марката. Повеќе од 80 години, осакатувачките мажи и жени имаат доверба во златни пети за правење високо издржливи и современи стилизирани чорапи. Направено со премиум меко рајонско предиво од Bambooaquafx® Контрола на влага ги задржува нозете суви и удобностиот траен насилен топесенс за совршени чорапи за фитдерс со поп на класични модели на стил.

За производот

Купувачите избираат и