.

.

Мое дете од облеката за девојчиња со девојче Картер со долг ракав, маица и панталони, 3-парчиња

Мое дете од облеката за девојчиња со девојче Картер со долг ракав, маица и панталони, 3-парчиња

оценки:

DEN 3.00
Од стока
Достапно.

Моето моето новородено бебе 3 PC сет е гардероба неопходна за секое мало. Координативниот врв и каросеријата спарени со панталони за појавување прави 2 одлични облеки за една одлична цена! Со забавни бои и отпечатоци, вашето малечко ќе биде стилски и удобно. Овој лесен сет е совршен за надавање! Дете од моето новороденче бебе 3 парчиња сет : 100% памук . сетот вклучува 1 горе, 1 каросерија и 1 панто . Бодисуитите имаат прилепувања без никел на армиран панел за сите оние промени во пелена . Машинско миење ладно.

За производот

Купувачите избираат и