.

.

Landspider Wildtra M T 285 70R 121 118Q E гума

Landspider Wildtra M T 285 70R 121 118Q E гума

оценки:

DEN 3.33
Од стока
Достапно.

Гума за терен од кал, Landspider Wildtraxx M/T е дизајниран за употреба на џипови, лесни камиони и SUV. Одликувајќи се со смел, агресивен дизајн кој го подобрува изгледот на вашето возење, а истовремено и подобрување на перформансите на терените надвор од патот, гуменото солзи на солза на Wildtraxx M/T ја зајакнува трајноста за промовирање на подолг живот. Наменето за употреба на џипови, лесни камиони и SUV што возат во кал и други теренски терени. Подигната црна буква на страничниот allид. Задебелени, агресивни големи блокови на шара ставаат повеќе гума на патот за да ги подобрат влечење и контрола, а истовремено да ги зајакнат изгледот на вашето возење. Агличките центри блокови на шарите ја зголемуваат страничната стабилност и дополнително ја подобруваат влечење. Изградено со солзи отпорно гумено соединение што ја зголемува трајноста за подолг живот, покрај тоа што им помага на возачите во нечистотија, чакал, трева или терени на кал.

За производот

Купувачите избираат и