.

.

Wrangler машки и големи машка патент за патент на отворено

Wrangler машки и големи машка патент за патент на отворено

оценки:

DEN 367.68
Од стока
Достапно.

Wrangler Men Outdoor Zip Cargo Pantrected од најлонска конструкција што ја гуши влагата, измешана со спандекс за леснотија на движење, овие панталони се подготвени за на отворено. Овие панталони имаат директно вклопување, иако седиштето и бутот и седат на природната половината. Одликувајќи се со 7 џебови за чување на вашите најважни работи - вклучувајќи 2 поштенски џебови - сите ваши предмети ќе останат безбедни. Рафиниран, чист дизајн ги прави овие панталони доволно разноврсни за секоја активност, и тие се машини што се мијат за дополнителна погодност. Значи, без разлика дали сте активен туристички и ентузијаст на отворено или барател на авантури за викенд, овие панталони на отворено се главен плакар. Ткаенина : 96% најлон, 4% спандекс. Директно одговара. Замачкани предни џебови. 2 поштенски џебови. Заварувајте ги џебовите. Преголем џеб за часовници. Директно отворање на нозете. Засилено зашивање со двојна игла. Гумени копчиња и навртки.

За производот

Купувачите избираат и