.

.

Весткот Детски ребравиран бришач, анти-микробно, за училиште, разновидни бои, пакет

Весткот Детски ребравиран бришач, анти-микробно, за училиште, разновидни бои, пакет

оценки:

DEN 0.33
Од стока
Достапно.

Еразарот на Весткот содржи анти-микробно средство за да помогне во инхибиција на растот на бактериските дамки и мириси. Оваа технологија е идеална за производи што се делат низ домот, канцеларијата или училиштето. Овој ребрестиот бришач е 100% латекс и без замаглување. Доаѓа во разни забавни дизајни и разновидни бои. Ребрестиот бришач со анти-микробна заштита. Содржи антимикробно средство за да помогне во инхибирање на растот на бактериските дамки и мириси. Гумен материјал и 100% латекс бесплатно . Смагл бесплатно . Достапно во 12 пакувања. Различни забавни дизајни и разновидни бои (бојата не може да се специфицира кога се нарачува).

За производот

Купувачите избираат и