.

.

Maxell Earbuds White, EB 98

Maxell Earbuds White, EB 98

оценки:

DEN 3.00
Од стока
Достапно.

Maxell EB 98 Earphone, Stereo, White, Mini-phone (3.5mm), Wired, 32 Ohm, 20 Hz 23 k Hz, Earbud, Binaural, Open, 4 ft Cable Maxell Earbuds White, EB 98 Connects with your devices via a cord to Обезбедете квалитет без загриженост додека слушате. Слушајте длабоки падови и еуфорични височини со фреквентен опсег на звук од 20 Hz-23 k Hz. Исклучителните ушни уши лесно се вклопуваат во уво без да ја нарушуваат фризурата, чашите и обетките. Факторот на форма на отворен грб ви дава повеќе искуство со слушање сличен на звучникот.

За производот

Купувачите избираат и