.

.

Бесплатно собрание за машки е-аластични шорцеви

Бесплатно собрание за машки е-аластични шорцеви

оценки:

DEN 175.84
Од стока
Достапно.

Ископрен преглед на пролет. Забавен, кул, разноврсен стил е во мешавина со е-аластични шорцеви за е-здруженија. Еластичната половината и прилагодливата вратоврска за влечење обезбедуваат максимална леснотија и удобност. Сигурни цврсти тонови ја надополнуваат кошулата на денот - џебните маички на собранието или шарените влезови се наши омилени избори! Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Casual, опуштено; хитови над коленото. Inseam : 9 ”inseam. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ocketsебови : 2 наклони џебови, 1 џеб за лепенка на грб. Карактеристики : вратоврска за влечење; исмејувачки мува. Мажите за комунални услуги од бесплатното собрание.

За производот

Купувачите избираат и