.

.

Софија Активна од Софија Вергара со високи хеланки во студиото на половината, 27 и 23 in inseam

Софија Активна од Софија Вергара со високи хеланки во студиото на половината, 27 и 23 in inseam

оценки:

DEN 3.00
Од стока
Достапно.

Студиото со висока половината на Софија Вергара со целосна должина се направени со нашата најомилена супер-мека, лесно тужена ткаенина. Изработената лента за половината V-назад ги подобрува и контурите на вашите природни кривини. Скриен џеб на половината ги држи вашите најважни работи и нема да се најде на патот. Овие хеланки немаат странични споеви или ознаки, што обезбедува удобност без чафе од вежбање до викенди. Ткаенина за влага и антимикробна обвивка ви помагаат да ве одржат ладни и суви додека се движите. Исто така, достапно во 2-пакет и во нашата 23 ”должина на земјоделски култури. Од ексклузивната активна колекција Софија Вергара за. Para nuestra comunidad de habla Hispana : LOS Leggings Studio largos y de tiro alto de sofia vergara están confeccionados con la tela súpersuave de ligera textura de gamuza que más nos nos gusta. La pretina modeleda con la parte posterior en forma de v realza y contornea tus curvas naturales. Un bolsillo escondido en la preta para lo esencial no le re retará comodidad. ЕСТОС ХЕЛГИНСКИ НЕ ТЕНЕНСКИ КОСТУСИ КАСТУРАЛИ НИ Етикети, Ло Кви ТЕ ОФЕЦЕ УНА КОМОДИДАД ЛИБРЕ ДЕ РОКЕС И ТОДО МОМПО. La tela absorbente y el forro antimicrobiano te ayudan a mantenerte frecca y seca mientras te muevers. También Dispoonible En Paquetes de dos Leggins y en el modelo corto de 23 ”. De la colección Exctusiva Sofia Vergara Активна пара. Материјал : 82% најлон; 18% спандекс/82% Најлон; 18% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S/la Modelo Mide 5’9” y viste una talla pequeña „s“. Fit : Slim/Corte Entallado. Подигање и инсејм : високи; Целосна должина : 27 ”inseam; Исечен : 23 ”inseam / largo de Enterepierna : Modelo largo : 27”; Модело Корто : 23 ”. Затворање : Стил на влечење/Estilo Fácil de Poner. Ockебови : Мал клучен џеб на предниот дел од внатрешниот половината/Pequeño Bolsillo Para llave en la parte interior del frente de la pretina. Карактеристики : ткаенина за влага со антимикробна обвивка; скриен џеб на половината / теле -апсорбентска конзон антимикробиано; Bolsillo Escondido en la Pretina. Исто така, достапно во 2-пакет од 27 ”хеланки со целосна должина и во нашата 23” должина на земјоделски култури/ абсорбента на абсорбента на антимикробиано; Bolsillo Escondido en la Pretina. Основни хеланки со високи половини на жените од Софија Вергара Активни. Земете го од самата Софија : „Обидувањето нови стилови може да направи да се чувствувате поубаво отколку што некогаш сте замислиле“.

За производот

Купувачите избираат и