.

.

Cardенски Поител Кардиган

Cardенски Поител Кардиган

оценки:

DEN 399.84
Од стока
Достапно.

Фрлете го времето и Tru Women's Toinel Cardigan за време на тие кул денови на паѓање, кога светло парче за положување е сè што ви треба. Со детали за отворен фронт и точка, овој кардиган обезбедува топлина без рефус. Чувајте ја вашата облека лесна и весела со овој без напор кардиган!.

За производот

Купувачите избираат и