.

.

Como Blu женски атлетични шорцеви со влечење

Como Blu женски атлетични шорцеви со влечење

оценки:

DEN 2.00
Од стока
Достапно.

Салата, каучот или каде било денот може да ве однесе, ќе го сакате стилот и удобноста на шорцевите за атлетизирање на атлетивата на Como Blu. Одличен главен дел за вашата обична или тренинг гардероба. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. опуштено вклопување. Влечење на стајлинг; Еластична лента за половината со влечење. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Shortsенски атеизрарни шорцеви од Комо Блу.

За производот

Купувачите избираат и