.

.

Начин да го прославите поштенското сандаче за виножито за Денот на вineубените

Начин да го прославите поштенското сандаче за виножито за Денот на вineубените

оценки:

DEN 0.33
Од стока
Достапно.

Покажете го вашиот стил на в Valentубените со начинот на славење на поштенското сандаче за виножито за Денот на вineубените. Ова шармантно поштенско сандаче е во форма на виножито и има облаци од помпом со срцеви акценти, вклучително и оној на кој можете да го напишете вашето име. Металните акценти додаваат талент во поштенското сандаче. Слотот за пошта им олеснува на вашите пријатели да ги предаваат вашите специјални в Valentубени и дизајнот на транспарентниот центар ви овозможува да видите дали имате пошта. Врвот со шарки го олеснува отворањето и читањето на вашите специјални пораки. Бидете сигурни да проверите на друг начин за славење на украси и додатоци за да ја прославите сезоната на убовта. Испорачајте специјална порака за Денот на вineубените со патот за славење на поштенското сандаче за виножито за Денот на вineубените. Начин да го прославите поштенското сандаче за виножито за Денот на вineубените : Се одликува со поштенско сандаче во форма на виножито со облаци од помпом и акценти на срцето, вклучувајќи и оној на кој можете да го напишете вашето име. Металните акценти додаваат дополнителна талент. Слот за пошта им олеснува на вашите пријатели да ги испорачаат вашите специјални вalentубени. Транспарентен центар ви овозможува да ги видите вашите вalentубени.

За производот

Купувачите избираат и