.

.

Уникатни поговори Фау Крзно бушаво декоративно фрлање перници покрива зелена нане 24 24

Уникатни поговори Фау Крзно бушаво декоративно фрлање перници покрива зелена нане 24 24

оценки:

DEN 191.84
Од стока
Достапно.

Изработено од 100% полиестерска ткаенина, оваа уникатна декоративна обвивка за фрлање перници има светло жолта боја, квадратна форма, цврста шема. Нишка за шиење и невидлив дизајн за затворање на патент што ви овозможува лесно да го одвоите и да го измиете капакот. Мека и удобна, перници за фрлање перници не само што ја украсуваат вашата соба за да додадете допир на текстура, туку и промовираат стилска атмосфера. Совршени декоративни капаци за перница и софа за вашата дневна соба, спална соба, игротека, канцеларија, домашна куќа, кафуле, автомобили, итн. Ве молиме, проверете дали перниците одговараат на вашата перница пред да купите и да дозволите мала разлика во бојата, поради варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленост на светло во студиото. Машинско миење (торба за перење и се препорачува нежен циклус) одделно на ниска температура. Без белило и железо. Спуштете се суво или висат да се исуши. Направено од 100% полиестер (faux крзно и кристално кадифено ткаенина занает). Достапна големина : 12 "x 20", 18 "x 18", 20 "x 20", 24 "x 24". Скриено затворање на патент на задната страна. Кадифен 1,6 "долга бушава крзно од крзно за една страна, кристално кадифена ткаенина занает за Б страна. Совршено е да се додаде на кој било троседот, креветот, столчето за замав, автомобилот, итн. Обвивки за перници само, перница не е вклучена. Машината за миење ладно (торба за перење и се препорачува нежен циклус).

За производот

Купувачите избираат и