.

.

Тајни богатства женски и женски плус големина на куќички со кратки ракави и џебови

Тајни богатства женски и женски плус големина на куќички со кратки ракави и џебови

оценки:

DEN 2.67
Од стока
Достапно.

Кога сериозно се утешувате, се лизнете во врвната мекост на фустанот за слабини на тајните богатства. Совршено за опуштање околу куќата или лизгање со хеланки за облека што е идеална за трчање на работи. Исклучиво на. Моделот е 5'10 "и носи големина M. хитови над колената. Ребрест екипаж; фустан со маици. Кратки ракави со капки раменици. Две џебови од странични страни; /3% Спандекс. Машински печење. Увезен. Onенски лесен фустан со џебови од тајни богатства.

За производот

Купувачите избираат и