.

.

Scooby doo The Mystery Vanенски и женски плус пижама џогер

Scooby doo The Mystery Vanенски и женски плус пижама џогер

оценки:

DEN 1.33
Од стока
Достапно.

Inkинки! Изгледа дека е решена мистеријата за тоа каде да се најдат удобни џогери од пижама. Земете пар од овие панталони со PJ кои имаат асортиман на мистерија машина за да се дружите или да гледате епизода на Соби-Доо и бандата. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина на S. ll-on. Еластична половината; влечење. Печатење на сите. Џогер полите. © HB, сите права се задржани. 94% полиестер/6% спандекс. Машина за перење. Увезени. Panенски мистериски машини за мистерија Scooby-Doo.

За производот

Купувачите избираат и