.

.

Без граници на јуниори плус џемпер од грб

Без граници на јуниори плус џемпер од грб

оценки:

DEN 256.00
Од стока
Достапно.

Ова нема граници со долги ракави, џемпер со врат, ќе биде вашиот нов омилен одете на врвот. Плетен во бод со текстура со сложено дизајнирање на кабел и детали за грб, овој стил е забавен и модерен додаток на која било гардероба. Носете го со омилениот пар фармерки и чизми за стилски начин да ги прифатите поладните месеци. Исклучиво на. Материјал : 100% акрилик. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Тежина : лесна. Деколте : V-врат. Затворање : пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : плетено тело; кабелски плетен фронт; детали за чипка на грб. Plusенски плус џемпер за грб од без граници.

За производот

Купувачите избираат и