.

.

Топки за обука на тениски 3-starвездички ,, портокалови, 12-ти топки за пинг-понг

Топки за обука на тениски 3-starвездички ,, портокалови, 12-ти топки за пинг-понг

оценки:

DEN 127.52
Од стока
Достапно.

Комплетот за топка за тенис на табелата Joola вклучува 12 целулоидни, регулатива со големина од 40 милиметри, топки со 1 starвезди. Без разлика дали избирате бело или портокалово, овие топки се совршени за рекреативна игра или тренинг еден-на-еден натпревар. Топчињата за тенис на трки во oolула се направени да траат и вклучуваат 12 топки за да можете да го искористите максимумот од кој било натпревар за тенис на маса. Започнете да играте како шампион со опрема развиена за шампиони! Јула е горд спонзор на тенис на табели во САД. ЈУЛОЛА - Професионален бренд за тенис на табели веруваше за 60 плус години : Лансиран во 1950 -тите, oolула е горд спонзор на најголемите турнири во светот, вклучувајќи ги Олимпијадата, Светските првенства и УС Опен. Опрема дизајнирана за сите нивоа . Супериорен квалитет и издржливост : Произведени за напредна конкуренција, овие 40 мм три starвездички практики пинг -понг топки се идеални за сервирање на вашиот прв ACE или удирање на победникот на играта покрај вашиот противник како професионален играч или во семејната игра Соба . Големината и тежината на регулативата на ИТТФ : Официјална дебелина од 0,86мм и тежина на турнирот од 2,7 грама и ширина на регулативата од 40 плус милиметар обезбедува конзистентно отскокнување, издржливост, поголема моќност, одлична вртење и контрола. Опрема за тенис на табели за деца и возрасни . Неспоредување на перформанси : Овие топки за вежбање на тенис се одлични за вежбање, погодени против обука за повеќе топки, за клубови, училишта, центри за рекреација, одморалишта и тренери за роботи за пинг-понг или автоматски машини за сервери. Вклучува : 12 издржливи 3 starвездички тренинзи пинг-понг топки кои се лесни и совршено заоблени. Препорачано да се игра со пинг -понг -лопатки или рекети или вашите миленици да ги користат топчињата како играчка за мачки. Изберете помеѓу бели или портокалови обоени пинг -понг топки.

За производот

Купувачите избираат и