.

.

Џеб за кратки ракави за машки памук

Џеб за кратки ракави за машки памук

оценки:

DEN 271.84
Од стока
Достапно.

Оригиналните џебни маички за изведба на мажите се суштински основ за секојдневна обична облека и работа. Направено од 100 проценти мек и пријатна памук, оваа ставка може да се спари со фармерки или шорцеви и да се сложат под кошули и џемпери за целогодишна употреба. Tees Tees имаат својства за дишење, влага за да останете кул. Дарежливото вклопување нуди максимална удобност за целодневно носење. Мажите од сите возрасти ќе уживаат во овој класичен изглед. Памучна кошула со тешка категорија; Материјал за влага за да ве одржува удобно; Отпорни на избледени подолги употреба; Прислушувани шевови на вратот и рамото за додадена јачина и издржливост; Етикетата за вратот без ознаки спречува иритација; Потпис на левиот џеб на градите се додава за погодност; Направено од 100% памук.

За производот

Купувачите избираат и