.

.

Романтичен цигански женски плус големина квадрат врат од бебето со ракави со ракави на лактот

Романтичен цигански женски плус големина квадрат врат од бебето со ракави со ракави на лактот

оценки:

DEN 1.00
Од стока
Достапно.

Течен и цветен бебиња од романтичен циган е лесен изглед за loveубов. Разноврсен стил што се облекува нагоре или надолу без напор, што го прави забавен додаток на вашата гардероба. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина 1x. Опуштено вклопување. Квадратно деколте; Стајлинг на пуловер. Ракави со должина на лактот со врски. Еластична половината. 100% рајон. Миење на рацете. Увезени. Флорал Babydoll Top за плус големина жени од романтичен циган.

За производот

Купувачите избираат и