.

.

Derek Heartsенски женски Raglan Top Top и Joggers 2-парчиња салон за пижами

Derek Heartsенски женски Raglan Top Top и Joggers 2-парчиња салон за пижами

оценки:

DEN 2.67
Од стока
Достапно.

Раширете неколку празнични расположени со тотално пријатниот и тотално симпатичен сет на Дво парчиња со две парчиња. Прекрасно парови со долги ракави убаво со трендовски џогери за изглед што е совршена слика. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. Дво парчиња сет вклучува : Top и џогери. Врвот : опуштено вклопување; екипаж; долги ракави на Раглан; Графички фронт. Јогерс : Стајлинг за влечење; влечење на половината; печатење на сите. 95% полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Top and Joggers Lounge Set за жени од тајни богатства.

За производот

Купувачите избираат и