.

.

Алатки за алатки на Кливленд Браунс

Алатки за алатки на Кливленд Браунс

оценки:

DEN 0.67
Од стока
Достапно.

Конструиран од челик со голема јачина за издржливост, оваа кутија за алатки е совршена за корисен вентилатор. Вклучува двојни брави и фиока за алатки, заедно со солидна конструкција на цела челична крајна капа за поголема јачина. Дизајнот на живописен тим е сигурен дека ќе сврти глави! Комплетот за алатки NFL Cleveland Browns.

За производот

Купувачите избираат и