.

.

Лесна улица Кеј удобност мазги

Лесна улица Кеј удобност мазги

оценки:

DEN 0.33
Од стока
Достапно.

Кеј по лесна улица е едноставна и паметна обична мазга. Овој стил на отворен заден дел е дизајниран со уникатна шема за парфери, Кеј е конструиран на супер лесна и флексибилна надворешна плоча. Објавената и отстранлива влошка е неверојатно ублажена за да ја зголеми вашата поддршка и удобност. 1 1/4 "Блок-потпетица. Подобрена со лесно движење од лесни ултра-лесни табани. Лесна надворешна плоча. Заокружена пети. Истегнете се за вклопување и удобност.

За производот

Купувачите избираат и