.

.

Co. Silver Jeans Co. Women'sенски суки средно издигнување тенок фармерки за подигање, големини на половината 24-36

Co. Silver Jeans Co. Women'sенски суки средно издигнување тенок фармерки за подигање, големини на половината

оценки:

DEN 399.68
Од стока
Достапно.

Постои причина зошто Суки е наше најпродавано curvy одговара. За да започнете, тој е дизајниран со нашата комерцијална контурирана лента за половината што ја контурите токму таму каде што ви треба (а не таму каде што не). Резултатот е ултра-ласкаво вклопување што никогаш не го засилува или создава врв на мафини. Исто така, има модерен среден пораст на 9,25 "за да ласкам заоблен заден дел и да создаде суптилен ефект на кревање на задник. Плус, има додадена леснотија во колкот и бутот за совршено да ги прегрне вашите кривини. Во основа, тоа е сè што баравте вашите кривини за. Овој пар заврши со тенок нога за подигање, темно миење на индиго и густо зашивање на контраст со навестувања на металик на задните џебови. Тенок фармерки за подигање со темно миење на индиго. Енергетски тексас тексас со најголем дел од истегнување и закрепнување. 9,25 "Среден пораст. Стајлинг со 5 џеб со поштенски мува. 16.25 „Отворање на нозете, 31/33/35“ ИНСЕАМИ.

За производот

Купувачите избираат и